Kore Severlerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kim Hyun Joong Röportaj

YazarMesaj
south_8
Admin
Admin
south_8

Rep Puanı : 0

Kim Hyun Joong Röportaj Empty
MesajKonu: Kim Hyun Joong Röportaj   Kim Hyun Joong Röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 8:11 pm

♥ ♥ Kim Hyun Joong Röportajı ♥ ♥

Bu röportaj ISPlus tarafından (röportajcı Kim Sung Eui) 18 mart'ta yayınlandı.
Kim Hyun Joong,uykusunda ne giyer, cildine nasıl bakar,kiminle oynamak ister sorularını cevaplandırdı.

En beğendiğin sporcu kim?

Kim Hyun Joong : Kim Yuna.geçen yıl Japonya'da SS501'le kaldığımızda tv yayınlanan dünya şampiyonasındaki mücadelesini izlerken ona hayran kaldım.Japonya'nın Asada Mao gibi kişilerle mücadelesinde cesaretsiz olmadığını görmek çok etkileyiciydi.buzda kaydığı zaman bile,sakinliğini koruyor.bu benim için unutulmaz bir andı.o,benden genç olmasına rağmen,şartlar ne olursa olsun dünyanın en iyisi olabilmek için herşeyi nasıl yaptığını öğrenebilirim.

Kore veya yurtdışında en çok kimle tanışmak istersin?

Kim Hyun Joong: kesinlikle Seo Taiji. küçükken farklı müzikler dinlerdim,ama yabancı müziği kıskanır ve takdir ederdim,özellikle de rock müziği.
bir öğrenciyken en sevdiğim şarkı Seo Tai-ji & Boys'un “I Know” (”난 알아요”)şarkısıydı.ülkemizde de bu tür müzik çıktığında,bu beni son derece şaşırttı.''Ultra Mania'' yı dinledikten sonra bir şarkıcı olmayı kafama koydum.daha sonra ilgi duyduğum kişilerle tanışmayı istedim.

Bir öğrenci olduğun sıralarda üstün olduğun bir yeteneğin/kabiliyetin var mıydı?

Kim Hyun Joong: lise sırasında bir grup için basgitar çalıyordum.gitarda oldukça iyiyim.Japonya'da kadlığım sürede gitar çalmayı çok sevdim.bir günümün tamamını az bulunan bir gitarı aramakla geçirmiştim.

Telefonunda 1 no'lu hızlı arama tuşunda kimin numarası var?

Kim Hyun Joong: zeki değilim ,ama kullandığım telefon numaralarını genellikle ezberlerim.özellikle hızlı arama tuşu ayarlamam.

Çantanda daima taşıdığın şeyler nedir?

Kim Hyun Joong: kontakt lens,solüsyon,çekimlerden sonra değiştirmek için çorap,traş bıçağı..hepsi bu.

Beğendiğin bir aktris var mı?

Kim Hyun Joong: Lee Hyori nuna. o ,benim şarkıcı olmadan ve mesleğime başlamadan önceki ideal kadın tipimdi.bana çok akıl verdiği için minnettar olduğum biri.onunla birlikte çalışmak için yeterince büyüdüm ve onunla iş yapmak istiyorum.

özellikle tatile gitmeyi sevdiğin bir yer var mı?kiminle gitmek istersin
?

Kim Hyun Joong: küçükken Songpa-Gu'da yaşadım.oradaki arkadaşlarımla uzay yolcuğuna gitmek isterim.bu çok inanılmaz değil mi?

hiç uğursuz saydığın şeyler,batıl inançların veya adetlerin var mı?

Kim Hyun Joong: uğursuz şeyler yok.bu bir alışkanlık mı?..stresli olduğum zaman balık tutmaya giderim ya da müzik dinlerim.

Boys Over Flowers'ın Gu Jun Pyo'su gibi ailen evliliğine karşı çıksa ne yapardın?

Kim Hyun Joong: eğer bu hayatımın geri kalanını geçirebileceğime inandığım kişiyse,aileme karşı gelip hayatımın sorumluluğunu almaya hazır olurdum.

içme limitin nedir? hangi içkiyi seversin,nerede ve kiminle içmekten hoşlanırsın?

Kim Hyun Joong: çok fazla Soju içerim.yerin önemi yok.arkadaşlarımla veya SS501 üyeleriyle.Kimchi Sojuyla iyi gider.

[color=darkblue]Boys Over Flowers'ta göründükten sonra ve Bof'tan öncesi arasındaki en büyük fark nedir?

Kim Hyun Joong: beni tanıyan insan sayısı arttı.

şimdiye kadar hayatındaki en kritik/tehlikeli an neydi?

Kim Hyun Joong: MBC'nin We Got Married programı veda tatilinde Halla San dağına tırmandığımız zaman.oraya çıkmak 5 saat aldı.tırmanışın kolay olduğunu sanıyordum,bu yüzden düşünmeden kabul ettim.

piyangodan 10 milyar won kazansan ,bu parayı nasıl harcardın?

Kim Hyun Joong:
5 milyar won'unu aileme ve 1 milyar won'unu DSP entertainment'in başkanı Lee Ho Yeon'a verirdim.2 milyar won'unu daha az şanslılara verirdim ve kalan 2 milyar'ını da arkadaşlarım arasında paylaştırmak hoşuma giderdi.

cilt bakımı için bir sırrın var mı?

Kim Hyun Joong: sık sık cilt arındırması için dermatologa uğrarım.cevebım çok mu dürüst oldu? yüzümü sürekli iyice temiz yıkamaya özen gösteririm.

uyku alışkanlıkların var mı?

Kim Hyun Joong:
sadece iç çamaşırlarımla uyurum.sıcağa dayanamam,bu yüzden böyle uyuyabiliyorum.

internette bir konu için cevap yazdın mı?

Kim Hyun Joong: kendim hakkında olumsuz yorumları okumam.fan sayfalarında insanların benim için değerlendirmelerini okuduktan sonra,kendi fikirlerimi yazdığımız zamanlar oldu.bazen hislerimi açıkça yazarım,diğer zamanlar onlara fikirlerimi özel olarak postalarım.internette çoğu kez Daum'u kullanırım.

eğer bir kız arkadaşın olsaydı ya da şu an varsa, ona hitap etmek istediğin sevimli bir lakap var mı?

Kim Hyun Joong: ona sadece asıl ismiyle hitap etmek isterim.Ji Hoo'nun aksine,çok titiz ve nazik bir kişiliğim yok

yaklaşık olarak son sevgilinle ne zaman çıktın?yaşı kaçtı ve mesleği neydi?

Kim Hyun Joong: kariyerime başladıktan sonra ayrıldık haha (ㅎㅎ).

[KP'nin notu: Naver'e göre SS501'in kariyer başlangıcı 2005]

F4 üyelerinin kıskandığın özellikleri

Kim Hyun Joong: Min Ho’nun boyu, Beom’un olgunluğu, Joon hyung’un kişiliği

tamamen boş bir günün olsa ne yapmak isterdin?

Kim Hyun Joong: tüm gün uyumak isterdim.

gelirini kim yönetir ve nasıl yönetirsin?

Kim Hyun Joong: küçüklüğümden itibaren part-time işlerde çalıştım,otomatik olarak bütçemi kendim yönetirim ailem bana güvenir.[/size]
[/font]

Kim Hyun Joong Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim Hyun Joong Röportaj
» Kim Hyun Joong BOF Röportajı
» Song Seung Hyun - Bilgi Paylaşımı